Aktywna tablica Międzyszkolna Sień Nauczycieli Zajęcia edukacyjne Przykłady dobrych praktyk, scenariusze lekcji Szkolenia nauczycieli

Aktywna tablica 2020-2024

Szkolenia nauczycieli

W dniu 14 września 2022 roku p. Beata Mikołajczyk oraz p. Agnieszka Tomczyk uczestniczyły w zewnętrznym szkoleniu "Programy i aplikacje do nagrywania wypowiedzi uczniów"

W dniu 19 września 2022 roku p. Beata Dębska oraz p. Beata Mikołajczyk uczestniczyły w zewnętrznym wykładzie "Multimedialne inspracje na Międzynarodowy Dzień Muzyki"

W dniu 19 października 2022 roku p. Beata Mikołajczyk uczestniczyła w zewnętrznym szkoleniu, zorganizowanym w ramach projektu „Lekcja:Enter”, "Transformacja cyfrowa szkół 2023. Uczenie oparte na grach?"

W dniu 19 października 2022 roku p. Beata Mikołajczyk, p. Agnieszka Tomczyk, p. Beata Dębska uczestniczyły w zewnętrznym wykładzie online "Jak pracować z tablicą typu whiteboard w Canvie?"

W dniu 20 października 2022 roku p. Beata Mikołajczyk, p. Agnieszka Tomczyk, p. Beata Dębska uczestniczyły w zewnętrznym wykładzie online "Jak szybko zrobić krzyżówkę? - przegląd darmowych generatorów"

W dniu 10 stycznia 2023 roku, w ramach WDN, p. Ewelina Kucharska przeprowadziła warsztaty dotyczące obsługi interaktywnej pomocy dydaktycznej - magicznego dywanu. W spotkaniu uczestniczyło 19 nauczycieli.

W dniu 19 stycznia 2023 roku p. Beata Mikołajczyk oraz p. Agnieszka Tomczyk uczestniczyły w zewnętrznym szkoleniu "Edukacja na czasie. Technologia. Wyzwania codziennej pracy - jak wykorzystujemy technologię na co dzień"

W dniu 15 lutego 2023 roku p. Beata Dębska oraz p. Ewa Garus uczestniczyły w zewnętrznym szkoleniu "Edukacja na czasie. Technologia a nauczanie przedmiotów humanistycznych, czyli jak skutecznie uczyć"

W dniu 21 marca 2023 roku p. Beata Mikołajczyk uczestniczyła w zewnętrznym szkoleniu "TIK w pracy NAUCZYCIELA - "Jak zwiększyć zaangażowanie uczniów dzięki Wordwall"